AUTORYZOWANY
           WYKONAWCA

 

MS Granit - Zakład Produkcyjny
Leśniczówka 20
k. Siedlec
Mazowieckie
tel / fax 25 632 62 12
kom 888 777 777

MS Granit - Biuro
ul. Brzeska 31c
08-110 Siedlce
Mazowieckie
tel / fax 25 632 62 12
kom 504 488 985
Top Panel
poniedziałek, 27 maj 2019
 • '
  '
 • '
  '
 • '
  '
 • '
  '
 • '
  '
Posadzki / Okładziny ścienne / Elewacje
Oferta
Duża różnorodność wzorów i kolorów bloków granitowych, marmurowych, czy spieków kwarcowych pozwala na wykonanie fantastycznych projektów do każdego wnętrza, czy obiektu przy zachowaniu indywidualnego wyglądu i nadanego charakteru.
Kuchnie
Oferta
Kuchnia to serce całego domostwa, to też wykończenia z kamienia podkreślają jej znaczenie, nadając ekskluzywny wygląd estetycznej aranżacji.
Łazienki
Oferta
Chwila relaksu w błogiej ciszy, to przyjemność kąpieli, która cieszy nie tylko odprężeniem zanurzenia w wodzie ale także widokiem wymarzonej łazienki oddając wrażenie przestrzeni jedynej w swoim rodzaju.
Schody
Oferta
Schody zazwyczaj oddają pierwsze wrażenie o danym budynku mieszkalnym, czy instytucjonalnym. Mając to na uwadze, tworzymy projekty schodów prostych, kręconych, jak również dopasowujemy się do specyfiki możliwości danego pomieszczenia, czy obiektu.
Kominki
Oferta
Wytworny kominek zawsze kojarzy się z bukietem dobrego wina i niepowtarzalnie wyjątkowym nastrojem wypełnionym trzaskającymi płomieniami oraz podróżami myśli w przeszłość i przyszłość.
Parapety
Oferta
Piękno granitu, marmuru, onyx-u, czy innego minerału użytego na parapet, bajecznie komponuje się z każdym oknem, oczarowując Widza jeszcze wyśmienitszym i milszym widokiem za oknem.

Home

Spieki Kwarcowe

 Spieki kwarcowe to innowacja wielkiego formatu przy wykańczaniu pomieszczeń zamieszkałych, codziennego użytku, biurowych lub usługowych, a także na obiektach zewnętrznych. Materiał jest bardzo wytrzymały dlatego znajduje szerokie zastosowanie w blatach kuchennych, łazienkowych, we frontach meblowych, jak i elewacjach budynków, posadzkach, schodach, itp. Główną zaletą tego produktu jest większy zakres obróbki, co daje twórcom design-u ogromne pole do tworzenia niezwykłych projektów.

 

 Poniżej przedstawiamy przykłady zastosowań Spieków kwarcowych w różnych projektach w trzech wybranych działach w zastosowaniu – Meble i Projektowanie, Wnętrza oraz z przeznaczeniem Zewnętrznych fasad, czy zwykłej elewacji.


Zastosowanie - Meble i Projektowanie

 

Zastosowanie - Wewnętrzne


Zastosowanie - Zewnętrzne

 

< >

Blat kuchenny

Granit Fine

Blat łazienkowy

Nero Marquina

Schody

Granit Fine

Parapet wewnętrzny

Marmur Breccia Select

Kominek

Granit Fine i Bianco Zeus

Blat łazienkowy

Kashmir White

Parapet zewnętrzny

Granit Sunrise

Schody

Via Lactea

Blat kuchenny

Prada Gold

Partnerzy